ortaklar.com.tr

Ürünlerimiz

Hidrolik silindirler

- Standart ve özel tasarım silindirler

- 40 ila 400 mm arası iç çap; 4000 mm'ye kadar geri çekilmiş uzunluk

- Çeşitli tipler (sensörler dahil)

- Çeşitli uygulamalar

Gücümüz

Standart ve özel yapım silindirler, (sensörlü veya sensörsüz) iç çap ⌀ 40 ila 400 mm strok 4000 mm

Çeşitli parçalar ve uygulamalar.

Esnek üretim: CNC makineleri, Derin Delme, Honlama, Silindirik Taşlama, Skiving ve Rulo perdahlama, Otomatik Kaynak, Makineler, Krom Kaplama Sistemi,

Krom Kaplama Sistemi iç çapı ⌀ 100 mm'den 400 mm'ye; uzunluk 3000 mm dış çap ⌀ 30 mm'den 400 mm'ye; uzunluk 4000 mm ⌀ 60 mm'den 400 mm'ye kadar honlama çapı; uzunluk 4000 mm

Cnc tezgahları 4 eksenli, 3000 mm stroklu Cnc Torna tezgahları ve Cnc Torna Merkezi işleme kapasitesi

Faaliyet Alanlarımız

  • Mobil inşaat ekipmanları
  • Beton Pompası Makine Parçaları
  • Tarım Makinaları
  • Otomotiv Endüstrisi
  • Endüstriyel Araçlar
  • Gemi Endüstrisi
  • Gıda Endüstrisi

Hakkımızda

Firmamız ORTAKLAR MAKİNA SANAYİ ilk olarak 1975 yılında hidrolik silindir ve hidrolik ünite üretimine başlamıştır. Bu süreçte pazarında güçlü bir konuma gelmiş ve hidrolik silindirler konusunda ilk akla gelen kendini adamıştır.

1998 Yılında firmamız için büyük gelişme adımları atılan bir yıl olmuş, artan talepler doğrultusunda yeni fabrikasına taşınmıştır. Piyasa talebi doğrultusunda müşterilerimize daha iyi hizmet verme hedefini artırmaya devam eden firmamız, kurumsallaşmanın ilk adımı olarak birbirleriyle koordineli iki şirket ORTAKLAR HİDROLİK MAKİNA SANAYİ ve ORTAKLAR DERİN DELME MAKİNA METAL SANAYİ kurmuştur. ORTAKLAR HİDROLİK her zaman müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış ve kendini lider bir imalat şirketi olmaya adamıştır. Teknolojinin gelişmesi ve müşteri ihtiyaçlarının artması ile ORTAKLAR, beton dağıtım silindirleri, hidrolik silindirler ve beton pompa ekipmanları ile ürün çeşitliliğini genişletmeye ve pazara yayılmaya çağırdı.

ORTAKLAR HİDROLİK, 2000'li yılların başında sektördeki konumu, bilgi birikimi ve tecrübesiyle, kendi yarattığı iç pazarın yanı sıra ilk ihracatını gerçekleştirmiştir. Bugün ABD ve Hindistan'dan, Avustralya'dan gelen yabancı pompa üreticileri için tercih edilen marka olmuştur. Firmamız devam eden yatırımlarına her geçen yıl devam etmektedir. Bugün eğitimli kadrosu, CNC tezgahları ve modern ekipmanları ile üretimini, faaliyetini ve kalitesini en üst düzeye çıkarmak için GEBZE/Kocaeli'deki yeni, modern fabrikasında üretimine devam etmektedir.

Bu gelişmeler düşüncesiyle üretim süreci 1975 yılında küçük bir atölyede başlayıp, geleceğe taşıyarak, uluslararası düzeyde mal ve hizmet üreterek Türkiye ekonomisine kar getirmiştir.

Vizyonumuz:

“ Türkiye'de “kendi sektöründe” lider hidrolik silindir üreticisi olmak, hizmet ve ürün kalitesi ile müşterilerin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitim, sağlık, çevre ve tarihi değerlerimizi koruyarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak, farklılıklar yaratarak kalıcı avantajlar sağlamak”

Misyonumuz:

“Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere sadık, sağlık, güvenlik ve çevreye duyarlı olarak ORTAKLAR HİDROLİK müşterilerinin, çalışanlarının ve hissedarlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.” "Paydaşlarıyla birlikte değer katacak şekilde rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeline sahip bir "Stratejik Portföyü" yönetmek”


Zamanında Teslimat

Ürünlerinin Kalitesinin Yanında Teslimat Süremiz Gücümüz

Akıllı Teknoloji

Güncel Teknolojilerle Hep Güçlü

Kolay ve Uygun Fiyatlı

Piyasada Öncü Güvenillir Hizmet

Nitelikli Uzmanlar

Uzman ve Genç Kadrosu Sayesinde Sürekli Üretken

Kaliteli ve Sorunsuz

Ürünlerimiz, Uluslararası Standartlara Uygun ve Kalitelidir

Bize Ulaşın

Ulaşım

Balçık Mh. 3273 Sk. No:27 41400
Gebze/KOCAELİ